Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
VOOR ELK HUIDTYPE
LICHT GEPARFUMEERD
Ingredients: Aqua, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Caprylyl Methicone, Polysilicone-15, Propanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Arginine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Ethylhexyglycerin, Tocopherol, Linalool, Limonene, Glucose, Mannose, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Beta-Glucan, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin. (FVN101019.0003)
Breng de Sun Gel 30 ongeveer 30 minuten voordat u in de zon gaat aan. Breng de gel opnieuw aan na langdurige blootstelling aan de zon of in het zand. Hoe lang u maximaal in de zon kan blijven, hangt van het fototype van de huid af. Opnieuw insmeren met een zonnebeschermingsproduct verlengt deze duur niet. Opgelet: smeer het product niet te dicht bij de ogen! Tip: gebruik na het zonnebaden de verfrissende en hydraterende After Sun.
| CNK | 3491149 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 146 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |