Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze uitstekend verdragen gel-crème werkt herstellend, verzacht het trekkerige gevoel en verwijdert ruwe plekken.
Eeltplekken
AQUA (WATER, EAU) – UREA - GLYCERIN – GLYCINE - PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) – SQUALANE - SORBITAN STEARATE – ALGIN - POLYSORBATE 60 – PHENOXYETHANOL - ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – CHOLESTEROL - SODIUM DEXTRAN SULFATE - SODIUM HYDROXIDE
Breng twee keer per dag aan waar nodig. Let op : een hele gevoelige huid kan een tijdelijke tinteling voelen. Vermijdt contact met de ogen.
| CNK | 3147287 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |