Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De formule van ActiProct® Spray is uniek door zijn verkoelende, verzachtende en jeukstillende werking bij uitwendige anale ongemakken zoals aambeien. Met het natuurlijke 2QR-complex van natuurlijke aloë vera zorgt het voor een snel verkoelend effect (tot 3 uur) en een snelle verlichting van uitwendige anale ongemakken.
ActiProct® bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
ActiProct® Spray kan gebruikt worden tijdens de zwangerschap en het geven van borstvoeding
Externe anale ongemakken zoals aambeien.
Aloe Barbadensis leaf extract*, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Citric acid, Aqua, PEG-8, Hamamelis Virginiana Water, Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methyl Diisopropyl Propionamide, Disodium Phosphate, Parfum, Sodium Phosphate.
* 2QR-complex: Gezuiverd uit Aloe Barbadensis bladextract
| CNK | 4844213 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Karo Healthcare AB |
| Merken | Actiproct |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |