Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Comfortschoen voor senioren, reuma- en rehapatiënten met problemen van pijn, oedeem, ontstekingen, voetvervormingen, instabiliteit,…
Ideaal voor rusthuisbewoners en rolstoelgebruikers.
Binnenzool: Uitneembaar
Buitenzool: Flexibel, antislip
| CNK | 3541273 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Tecnica |
| Breedte | 285 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |