Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tecnica 3T comfort schoenen
| CNK | 3541117 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 345 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |