Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Oplossing voor inhalatie via fumigatie. 8 essentiële oliën met zuiverende en verzachtende krachten die gunstig zijn voor de ademhaling.
Bij een verstopte neus.
8 essentiële oliën EOBBG (Essentiële Oliën Botanisch en Biochemisch Gedefinieerd):
Gebruiksvoorzorgen:
| CNK | 2935047 |
|---|---|
| Organisaties | Puressentiel Benelux |
| Merken | Puressentiel |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 108 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |