Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Laino Intense Nutritive lichaamsmelk biedt u een romige hypoallergene textuur * die de huid 24 uur lang duurzaam hydrateert** en beschermt tegen externe agressies.
Het fyto-actieve complex van olijfolie van eerste persing, vitamine E en enoxolon vult en kalmeert de huid.
Resultaten: het trekkerige gevoel wordt verminderd, de huid wordt hersteld, gevoed en soepel.
*Geformuleerd om het risico op allergieën te minimaliseren. **Hydratatie van de bovenste lagen van de opperhuid. Instrumentele test uitgevoerd op 10 vrijwilligers gedurende 24 uur.
hydrateren en beschermen
AQUA (WATER) / EAU, GLYCERINE, OLEA EUROPAEA (OLIJF) FRUITOLIE, CETEARYLALCOHOL, CERA ALBA (BIJENWAS) / BIJENWAS, CYCLOPENTASILOXAAN, CETEARETH-20, GLYCYRRHETINIC ZUUR, TOCOPHERYLACETAAT, STEARINEZUUR, PALMITINEZUUR, DIFENYL DIMETHICONE, AUTO BOMER , CAPRYLYL GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, KALIUMSORBAAT.AQUA (WATER) / EAU, GLYCERINE, OLEA EUROPAEA (OLIJF) FRUITOLIE, CETEARYLALCOHOL, CERA ALBA (BIJENWAS) / BIJENWAS, CYCLOPENTASILOXAAN, CETEARETH-20, GLYCYRRHETINIC ZUUR, TOCOPHERYLACET ATE, STEARIC ZUUR, PALMITINEZUUR, DIFENYL DIMETHICONE, CARBOMEER, CAPRYLYL GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, KALIUMSORBAAT.
Breng 's ochtends en 's avonds aan op je lichaam.
| CNK | 4565495 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Laino |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |