Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aqua, Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Distarch Phosphate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Copernicia Cerifera Cera, Silica Dimethyl Silylate, Glycerin, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Glycyrrhetinic Acid, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, Cetyl Palmitate, Xanthan Gum, Carrageenan, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Parfum
| CNK | 3968484 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |