Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Lichte, transparante gel met boswellia-extract en gluconolacton kan roodheid tegengaan. Het Exfoliclar®-effect vermindert puistjes en gaat de vorming van nieuwe comedonen tegen. De Acute Roller kan de huidtextuur verfijnen, het helpt het gevoel van druk te verminderen.
SOS-Hulp bij onzuiverheden
AQUA, GLUCONOLACTONE, UREA, SODIUM SALICYLATE, DIPROPYLENE GLYCOL, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE / VP COPOLYMER, XANTHAN GUM, SODIUM CITRATE.
Meermaals per dag sporadisch aanbrengen bij de eerste tekenen van roodheid en een drukkend gevoel. Opgelet: Een licht branderig gevoel is mogelijk op gekraste plaatsen.
| CNK | 4858718 |
|---|---|
| Organisaties | Medicos Kosmetik GmbH & Co. KG (Dermasence) |
| Merken | Dermasence |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 72 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |