Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
ZARQA Reinigingstonic reinigt de gezichtshuid intensief en verwijdert de laatste restjes make-up en vuil. De huid voelt na gebruik fris en schoon.
reiniging huid
vegan - hypoallergeen - 0% parfum
AQUA, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, PROPANEDIOL, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, SODIUM HYDROXIDE, MARIS SAL, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN.
Verwijder make-up, vuil en talg door je huid te reinigen met ZARQA Reinigingschuim of -milk en vervolg met Reinigingstonic om de laatste restjes make-up en reiniger te verwijderen. Je huid is nu écht klaar om de actieve werkstoffen van de dag-of nachtcrème op te nemen.
| CNK | 4733929 |
|---|---|
| Organisaties | Purasana |
| Merken | Zarqa |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |