Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Onze badkamerreiniger is een bikkelharde. Voor een krachtige schoonmaak in de hele badkamer – bad, tegels en douche.
Bevat:
Reiniging van de badkamer (bad, tegels en douche)
Unique Bacteria Mix, Citric Acid, Natrium Bicarbonate, Organic Extract Mix, Sodium Citrate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance
1. Prep:
2. Spray
3. Veeg af
| CNK | 4566592 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |