Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
GEMAKKELIJKER
GEZONDER
SCHONER
Bijvullen allesreiniger
Unique Bacteria Mix, Citric Acid, Natrium Bicarbonate, Organic Extract Mix, Sodium Citrate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance and Sodium Carbonate
| CNK | 4524377 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |