Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Actieve probiotica breekt allergenen af en biedt 100% natuurlijke en krachtige verlichting.
Onze probiotica reinigen grondig in je microvezels en kieren, niet alleen tijdens het schoonmaken, maar ze blijven actief tot zeven dagen lang.
Werkt tegen stofmijt, stuifmeel en huidschilfers van huisdieren.
Allergiespray voor textiel
100% natuurlijke ingrediënten voor een 100% propere planeet. Veilig voor kinderen, zwangere vrouwen en huisdieren. Daarnaast vermindert het de kans op verkoudheid en allergische reacties.
Hervulbare sprayfles en 1 probiotische navulparel (goed voor 300 ml product of 250 behandelingen, 1 behandeling = 4 m² textiel)
Zakje met parel gemaakt met: 100% natuurlijke probioticamix (15 miljard levende bacteriën per parel), en 100% natuurlijke geur (lichte muntgeur). Vrij van chemische insecticide.
| CNK | 4741237 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 101 mm |
| Lengte | 276 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |