Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Siliconen katheter
| CNK | 4847646 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Wellead |
| Breedte | 800 mm |
| Lengte | 540 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |