Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Pureté Thermale Waterproof Oogmake-up Remover, met Vichy Vulkanisch Water, Arginine en Taurine, helpt de wimpers te beschermen en te verzorgen. De tweedelige formule verwijdert alle soorten make-up, zelfs waterproof, van de wimpers en de oogleden. Hypoallergeen en dermatologisch getest. Pureté Thermale Waterproof Oogmake-up remover is geschikt voor gevoelige ogen en lenzendragers.
Oog- en lipmake-up remover
Aqua / Water - Isododecane - Isopropyl Palmitate - Ci 61565 / Green 6 - Potassium Phosphate - Sodium Chloride - Arginine - Dipotassium Phosphate - Tetrasodium Edta - Taurine - Hexylene Glycol - Decyl Glucoside - Polyaminopropyl Biguanide
Gebruik elke avond om make-up en onzuiverheden van de ogen en lippen te verwijderen:
| CNK | 4689188 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 116 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |