Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Roséliane CC CREAM SPF50+ werd speciaal samengesteld voor de gevoelige huid die snel rood wordt.
Het is de 1e crème waarin een hoge UV-bescherming werd gecombineerd met dekkende make-up.
Deze crème maskeert roodheid, egaliseert de teint, doet de huid stralen en biedt een hoge UVA- & UVB-bescherming.
Een exclusieve combinatie van gepatenteerde werkzame stoffen verzacht het verhitte gevoel langdurig en herstelt de huidbarrière om de huid beter tegen agressieve omgevingsfactoren te beschermen.
| CNK | 4238663 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |