Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
paard, rijst, mineralen, zonnebloemolie, olijfolie.
| Eiwit | 6,8% |
| Vet | 3,8% |
| Anorganische stof | 1,9% |
| Ruwe celstof | 1,0% |
| Vocht | 83,0% |
| Overige koolhydraten | 3,5% |
| Calcium (Ca) | 0,37% |
| Fosfor (P) | 0,26% |
| Natrium (Na) | 0,19% |
| Kalium (K) | 0,14% |
| Vit. A | 1200 IE/kg |
| Vit. D3 | 127 IE/kg |
| Vit. E | 60 mg/kg |
| Koper (Cu) | 1 mg/kg |
| Zink (Zn) | 15 mg/kg |
| Mangaan (Mn) | 3 mg/kg |
| Jodium (I) | 0,5 mg/kg |
| Taurine | 2500 IE/kg |
Energie: 2,9MJ/kg - 684 kcal/kg
| Lichaamsgewicht (kg) | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| Min (gram) | 170 | 230 | 265 | 325 | 355 |
| Max (gram) | 200 | 275 | 325 | 385 | 425 |
Voedingsadvies voor kittens:
25% – 75% van het volwassen gewicht: 1,5 x het voedingsadvies.
75% – 100% van het volwassen gewicht: 1,25 x het voedingsadvies.
| CNK | 4735536 |
|---|---|
| Organisaties | V.M.D. |
| Merken | Trovet |
| Breedte | 160 mm |
| Lengte | 230 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |