Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Saccharomyces Ferment Filtrate, Citronellyl Methylcrotonate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octenidine HCl, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citronellol, Citric Acid.
Transkur is ontwikkeld voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar .
| CNK | 4212205 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |