Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tena Proskin Body Lotion 250ml
| CNK | 4106746 |
|---|---|
| Organisaties | Essity Belgium |
| Merken | Tena |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 162 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |