Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Palpebral Crème, SVR's nr. 1 behandeling voor de overgevoelige oogcontour. Kalmerende anti-jeukcrème voor geïrriteerde oogleden als gevolg van een droge huid. Een combinatie van verdraagzaamheid, doeltreffendheid en plezier om de ogen te kalmeren.
4 acties in 1 stap: kalmeert, vermindert roodheid, hydrateert 24 uur lang1 en beschermt, allemaal in een lichte, crèmige textuur die langdurig comfort biedt.
Geïrriteerde oogleden
Breng 's ochtends en/of 's avonds aan op een schone, droge huid rond de ogen en oogleden.
| CNK | 3533668 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |