Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gebreide sok met siliconenzool Indicaties: Ter bescherming van de voetzool Voorkomen van vallen op gladde vloeren zoals parket, linoleum, … Samenstelling: 80% CO, 15% PA, 5% EL
| CNK | 3024643 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 116 mm |
| Lengte | 293 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |