Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Waterondoorlaatbaar en urinebestendig, anti-decubitus
Hoog absorptievermogen (2.200 ml )
Gemakkelijk te bevestigen
Minstens 300 keer wasbaar
Indicaties:
Voor personen met incontinentieproblemen
Samenstelling: 100% PVC / 100% PES
%
| CNK | 3370574 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 294 mm |
| Lengte | 372 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |