Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Badpak voor meisjes
Maat = tailleomtrek (cm)
116 = 46 - 58
128 = 49 - 61
140 = 53 - 65
152 = 57 - 70
Voor personen met incontinentie- problemen bij baden
Sluiting: instapmodel
Kleur: blauw
Verpakking: per stuk
| CNK | 2502607 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |