Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Slip voor dames
Maat = Confectiemaat/Heupomtrek
S = 36/38
M = 40/42
L = 44/46
XL = 48/50
Bij lichte incontinentie of menstruatie
Ademende PU bescherming (minder zweten)
Sluiting: instapmodel
Kleur: wit, zwart
Verpakking: per stuk
| CNK | 3120169 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |