Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het handdesinfectiemiddel met volledige virucidale werking voor hygiënische en chirurgische handdesinfectie. Met het bewezen Sterillium® huidverzorgingscomplex. Zonder kleur- en geurstoffen.
Dankzij de zeer efficiënte formule met 85% ethanol, biedt Sterillium® med een volledige virucidale activiteit (incl. Noro-, Adeno- en Rotavirus; de meest voorkomende oorzaken van virusgerelateerde uitbraken) binnen hygiënische handdesinfectie en is dus het hele jaar door ideaal voor infectiepreventie.
hygiënische en chirurgische handdesinfectie
ethanol, propaan-1-ol en tetradecanol
| CNK | 4738621 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Sterillium |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 183 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |