Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Voor betaald personenvervoer en soortgelijke diensten.
| product | aantal |
|---|---|
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 5cmx5m | 1 |
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 7cmx5m | 1 |
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 10cmx5m | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T2 -10x6cm | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T4 -10x8cm | 2 |
| DRIEHOEKSVERBAND N/WOVEN WIT 96x96x136cm | 3 |
| STELLAPLAST KLEEFPLEISTER 6cmx1m | 1 |
| TOURNIQUET | 1 |
| BEADEMINGSBALLON | 1 |
| VINYL HANDSCHOENEN, 1 ZAKJE = 1 PAAR | 2 |
| INHOUDSTABEL | 1 |
| CNK | 4379053 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 305 mm |
| Lengte | 352 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |