Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Voor meer dan 20 industriële arbeiders.
| BESCHRIJVING | AANTAL |
|---|---|
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 5cmx5m | 6 |
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 7cmx5m | 6 |
| SENTINA VERBANDSCHAAR 15cm | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T2 -10x6cm | 6 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T4 -10x8cm | 3 |
| DRIEHOEKSVERBAND N/WOVEN WIT 96x96x136cm | 3 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 1,25cmx5m | 3 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 2,5cmx5m | 3 |
| STELLAPLAST KLEEFPLEISTER 6cmx1m | 3 |
| TOURNIQUET | 1 |
| BEADEMINGSBALLON | 1 |
| VINYLHANDSCHOEN 1 ZAKJE = 1 PAAR | 4 |
| INHOUDSTABEL | 1 |
| CNK | 4379038 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 177 mm |
| Lengte | 263 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |