Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Uitgerust met een dubbele roterende kant van x1/x10 past de Stand Mirror perfect op uw kast. Zijn elegante design met een heldere lichtkrans van 18 LED's helpt u om uw gezicht de perfecte helderheid te geven.
Met zijn variabele lichtsterkte biedt de Stand Mirror u de mogelijkheid om uw make-up aan te passen aan alle situaties: kies een warmere verlichting om uit te gaan en een koudere verlichting voor een dagje op kantoor.
Door zijn reflecterende oppervlak met een doorsnede van 15 centimeter kunt u heel uw gezicht en hals zien. Bovendien biedt zijn kant x1 u een geschikte make-up en gezichtsverzorging. Met zijn kant zoom x10 kunt u precisiewerk leveren voor de epilatie van de gezichtszone of voor het maquilleren van de oogomtrekken en lippen.
Stand Mirror, met een dubbele roterende kant van x1/x10 en een heldere lichtkrans van 18 LED's.
| Specificaties | 360°, Sterktes: variabel, LED, Voeding: 4×AAA (niet inbegrepen), Aanraakfunctie, Vergroting: ×1, Vergroting: ×10 |
|---|---|
| Afmetingen (LxHxD) | 20.3x32.7x20.3 cm |
| Kleur | Zilver |
| CNK | 3395431 |
|---|---|
| Organisaties | Lanaform |
| Merken | Lanaform |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 171 mm |
| Diepte | 334 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |