Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Helychrysum italicum ssp serotinum. (Neryl-acetate, italodione-I, italodione-II, italodione-III). Afkomstig uit Bosnië. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Zeer geschikt bij verrekkingen, verstuikingen, blauwe plekken/ bloeduitstorting...
Cholesterolverlagend. Goede pijnstiller. Bij arthritis en de ziekte van Dupuytren.
| CNK | 4372231 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |