Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Rowo LiproSens zalf Thermo 2 is een massagezalf met warmtewerking. De zalf vermindert de wrijving bij een massage. Bevat ingrediënten als Capsicum en dringt diep door in de huid tot in de spieren.
| CNK | 4279105 |
|---|---|
| Organisaties | Lasters |
| Merken | Rowo |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |