Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gel voor uitwendig onderzoek: EKG, Doppler, Echografie.
Rodisonic is toegelaten als medische hulpstof klasse 1, conform artikel 10,1 KB 18.03.1999 onder CE nummer BE/CAO1/1-00323-00001
Aqua, Carbomer, Sodiumhydroxide, Methylparaben, Propylparaben
| CNK | 0391631 |
|---|---|
| Organisaties | Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 191 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |