Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Quies lippenbalsem Avocado & Galamboter, verrijkt met plantaardige avocado-olie, voedt intens voor beschermde en herstelde lippen.
Dermatologisch getest.
Intensief voedend.
op basis van advocado en galamboter
100 % natuurlijk
| CNK | 3612041 |
|---|---|
| Organisaties | Quies |
| Merken | Quies |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 116 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4.5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |