Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gebruik op de huid: verdunnen in evenveel neutrale massageolie Puressentiel en daarna gebruiken als massage voor de gezichts- en lichaamsverzorging. Gebruik op haar en nagels: zuiver gebruiken als haarbad of om de nagels te masseren.
Donker, koel en droog bewaren. Uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen.
100% puur & natuurlijk.
RICINUS COMMUNIS SEED OIL*
*Ingrediënt afkomstig uit de biologische landbouw.
| CNK | 4328084 |
|---|---|
| Organisaties | Puressentiel Benelux |
| Merken | Puressentiel |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 43 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |