Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ESSENTIËLE OLIE Thymus zygis*CHEMOTYPE: THYMOL, p-CYMEEN FAMILIE: LAMIACEAE PRODUCTIEORGAAN: BOVENGRONDSE DELEN *Uit de biologische landbouw
Maximum 2 maal per dag 1 druppel innemen op een neutrale tablet Puressentiel (of 1 koffielepel honing, olijfolie of ¼ koffielepel suiker). Niet zuiver gebruiken zonder additief, niet gemengd met water. Voor bijkomende gebruiksrichtlijnen uw apotheker raadplegen.1 ml vloeistof is ongeveer 32 druppels. Gebruiksvoorzorgen: Buiten het bereik van kinderen houden – Voedingssupplement – Geen vervangmiddel voor een gevariëerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl – De aanbevolen dosissen respecteren – Uit voorzorgsmaatregel niet toedienen aan kinderen jonger dan 7 jaar, zwangere vrouwen of bij borstvoeding – Afschermen van licht en warmte en bewaren in gesloten verpakking. Zie bijsluiter.
| CNK | 2838316 |
|---|---|
| Organisaties | Puressentiel Benelux |
| Merken | Puressentiel |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 76 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |