Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Dieetvoeding bij slikproblemen en eiwitondervoeding bij: Chemo-en / of Bestralingstherapie - Wonden en Decubitus - Pre-en Postoperatief - Bariatrische chirurgie - Ter verhoging van het Albumine bij Hemodialyse patiënten - Vochtbeperking
Gebruik het alleen op voorschrift van een arts of diëtist.
Prosource Gelatein Plus Ananas 20g Eiwit 118ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Water, Eiwitten van gehydrolyseerd collageen en wei- proteïne-isolaat (>90% eiwit) uit Melk, Suiker, Appelzuur, Carrageen, Johannesbroodpitmeel, Natuurlijke smaakstoffen, Kaliumcitraat, L-Tryptofaan, Sucralose. Conserveermiddelen: Kaliumsorbaat en Natriumbenzoaat. Kleurstof: E102
Bij gebruik kan E102 een ongunstig effect hebben op de activiteit en aandacht van kinderen.
| CNK | 4478418 |
|---|---|
| Organisaties | GLNP |
| Merken | PROSource |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 118 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |