Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
PoxClin Coolmousse 100ml
Tip: in de koelkast voor een sterkere koelend en verzachtend effect
| CNK | 3967296 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Karo Healthcare AB |
| Merken | Amophar |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 159 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |