Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Reiniging van de neus:
Physiologica® Isonasal is bedoeld om te worden gebruikt voor de reiniging van de neus van baby's, kinderen en volwassenen:
Reiniging van de ogen:
Physiologica® Isonasal wordt aanbevolen voor zuigelingen, kinderen en volwassenen voor de reiniging van:
Aerosoltherapie:
Physiologica® Isonasal wordt gebruikt als een verdunningsmiddel bij aerosoltherapie volgens de aanbevolen dosis van het geneesmiddel en op doktersrecept.
Natriumchloride 0,9 g, gezuiverd water q.s 100 ml
| CNK | 3682846 |
|---|---|
| Organisaties | Qualiphar |
| Merken | Qualiphar |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 167 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |