Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Bloedsinaasappelolie biedt dezelfde positieve invloed op het gemoed als gewone sinaasappelolie, maar met een intensere, zoete en fruitige geur. Deze olie is perfect voor iedereen die op zoek is naar een natuurlijke manier om mentale rust te vinden. Het brengt bovendien de warme, zonnige geur van de mediterrane zomer rechtstreeks in uw leefruimte!
Stress - Slaap - Detox
| Samenstelling per 4 druppels | |
|---|---|
|
Sinaasappel |
126 mg |
Oraal: 2 x per dag 1 à 2 druppels. Te nemen verdund in wat honing (in een kruideninfusie) of plantaardige olie.
Huid: massage, bad: 2 à 5 druppels per 10 ml plantaardige olie.
Verstuiven: 5 à 10 druppels in functie van uw voorkeur of van de grootte van de kamer.
| CNK | 4796967 |
|---|---|
| Organisaties | Keypharm BVBA |
| Merken | physalis |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |