Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Perio.Aid Active Control Mondspoelmiddel 0,05% is zeer geschikt voor de langdurige ondersteuning van de mondhygiëne bij tandvleesaandoeningen of tijdens en na tandheelkundige ingrepen, zoals flap-operaties en plaatsen van implantaten. Perio.Aid Active Control bevat 0,05% Chloorhexidine dat antibacterieel werkt en ontstekingen in de mond helpt te bestrijden en te voorkomen.
| CNK | 3430535 |
|---|---|
| Organisaties | Dentaid Benelux |
| Merken | Dentaid |
| Breedte | 72 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Diepte | 72 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |