Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De gezichtsreiniger die puistjes en mee-eters preventief aanpakt. Het resultaat? La vie en rose met een gezonde en frisse uitstraling! Ook voor een beschadigde huidbarrière zoals bij rosacea, eczeem- en psoriasisgevoelige huid
Face wash Oy Acne Prone Skin is een flink potje puur natuur met haar 97% aan natuurlijke ingrediënten. Al het nodige om het ontstaan van je puistjes tegen te gaan zonder je huid uit te drogen.
Acne - Mee-eters
Glycerin, Squalane, Canola Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Sucrose Stearate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Propylene Glycol, Linoleic Acid, Hydrogenated Sunflower Seed Oil, Octyldodecanol, Hydrogenated Vegetable Oil, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Tocopherol, Linolenic Acid, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Sodium Surfactin, Magnolia Officinalis Bark Extract, Piper Nigrum Seed Extract.
| CNK | 4974283 |
|---|---|
| Merken | Oy |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |