Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Neutralisatietabletten bij het vloeistofsysteem Oxysept 1-Step van AMO (Abbott Medical Optics)
Oxysept 1 Step van AMO is een peroxide formule met neutraliserende tabletten. Voor echt schone contactlenzen kiest u Oxysept 1 Step van AMO (Abbott Medical Optics). Deze vloeistof werkt voor alle type zachte contactlenzen, waaronder silicone hydrogel contactlenzen.
Oxysept 1 step is GEEN ' alles-in-één ' contactlensvloeistof.
Gebruikt Oxysept 1 step NOOIT direct in het oog.
Gebruikt Oxysept 1 step uitsluitend met de bijgeleverde speciale lenshouder EN de neutralisatie tabletten, deze zorgen ervoor dat de vloeistof geheel geneutraliseerd wordt voordat u uw contactlenzen weer schoon kunt in doen.
Na opening flacon MAXIMAAL 60 dagen houdbaar.
| CNK | 2586444 |
|---|---|
| Organisaties | Abbott medical optics, Lensfactory |
| Merken | Oxysept |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |