Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Nippes Epileerpincet Verguld N9G
Anti-allergisch, handgemaakt, staal dat 2x verhard wordt, levenslange garantie bij normaal gebruik, moeten niet geslepen worden (45°hoek), verguld, gebogen
Verhard staal, vernikkeld en verchroomd
Kan roesten indien niet goed afgedroogd, enkel droog steriliseren
| CNK | 1320373 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Nippes |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 136 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 9 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |