Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Neutrogena ® Toner Zuiverend A/mee Eters verwijdert diep in uw poriën vuil en olie, de onzuiverheden die kunnen leiden tot mee-eters. Deze gezichtstoner laat de teint er zichtbaar verfijnd uitzien.
Mee-eters en onzuivere huid
Olie- en siliconevrij
Aqua, Alcohol Denat, PPG-5-Ceteth-20, Glycerine, Citroenzuur, Salicylzuur, Menthyllactaat, Natriumcitraat, Parfum
Vanaf 16 tot 35 jaar
Bevochtig een wattenschijfje met de Blackhead Eliminating Cleansing Toner*
Veeg over gezicht en hals. Niet afspoelen.
Voor het beste resultaat tweemaal daags aanbrengen
| CNK | 3834413 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |