Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Snelwerkend (1 minuut) ontsmettingsmiddel op alcoholbasis voor oppervlakken van medische apparatuur zoals ziekenhuisbedden, matrassen, behandelstoelen, en andere alcoholresistente oppervlakten.
Actieve ingrediënten: 50g propan-1-ol, 0.075g didecylmethylammoniumchloride per 100g vloeistof
| CNK | 2537645 |
|---|---|
| Organisaties | B. Braun medical S.A. |
| Merken | B. Braun |
| Breedte | 116 mm |
| Lengte | 295 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 750 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |