Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het MAM Easy Start™ Anti-Colic-flesje is het ideale babyflesje voor flessenvoeding aan pasgeborenen: baby's kunnen drinken in hun eigen tempo en op een ontspannen manier.
Zuigfles voor pasgeborenen (2+ maanden)
| CNK | 4737839 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Mam |
| Merken | Mam |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 192 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 260 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |