Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het MAM Easy Active™-babyflesje is het ideale babyflesje voor actieve baby's omdat het zo gebruiksvriendelijk is.
Babyfles voor actieve baby's.
| CNK | 4781464 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Mam |
| Merken | Mam |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 330 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |