Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De MAM Easy Active™ 2nd age fles is de ideale fles voor actieve baby's, dus makkelijk in gebruik.
94% van de baby's accepteert het speentje: snel geaccepteerd door baby's - voor een vertrouwd gevoel
Alle MAM-producten zijn gemaakt van materialen die geen BPA en BPS bevatten.
Dit product is eenvoudig te reinigen
Voor baby's vanaf 4 maanden
Dit product is vervaardigd in Europa
Stroomsnelheid 3: perfect voor moedermelk en flesvoeding
| CNK | 4419586 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Mam |
| Merken | Mam |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 330 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |