Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
STICK GEVOELIGE ZONES SPF50+Zeer hoge bescherming van gevoelige zones. UVA ULTRA (PPD 26).
Bij teveel zon of als zonbescherming voor: oogcontour, neus, oren, lippen, littekens, schoonheidsvlekjes, enz.
| CNK | 2031037 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 9 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |