Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
beenwig gemaakt uit schuim
| CNK | 2073898 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Jobri |
| Breedte | 750 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |