Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Intensieve en langdurige hydratatie – Voor zéér droge ogen – of na operaties
De verhoogde concentratie hyaluronzuur geeft deze druppel een bijzonder hoge viscositeit.
Het bevochtigende effect van HYLO®-GEL is hierdoor duidelijk intensiever en langduriger waardoor de levenskwaliteit van patiënten met ernstige droge ogen verbetert. Postoperatief: bijv. laserbehandeling.
1 ml HYLO GEL® bevat 2 mg natriumhyaluronaat, watervrij citroenzuur, natriumcitraat, sorbitol en water voor injectiedoeleinden.
| CNK | 2549384 |
|---|---|
| Organisaties | Ursapharm Benelux |
| Merken | Ursapharm |
| Breedte | 34 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |